دسته‌بندی نشده

چگونه تراکتی را طراحی کنیم که دیده بشود

در دنیای دیجیتال مارکتینگ و فروش آنلاین، به راحتی می توان فهمید که چرا برخی از مردم فکر می کنند که چاپ تراکت اکنون بی ربط و هزینه اضافی می باشد. در صورتی در این مقاله چگونه تراکتی را طراحی کنیم که دیده بشود در خصوص اهمیت داشتن یک تراکت و اینکه چه کاری انجام بدهیم که هزینه ای بابت چاپ تراکت انجام دادیم بلااستفاده نشود و کارایی بهتر از دیجیتال مارکتینگ بشود.

تراکت تبلیغاتی راهی عالی برای ارتباط با مشتریان بالقوه با پیام کوتاه و انگیزشی است که می تواند باعث افزایش فروش شود. شما در حال حاضر لیستی از مشتریان فعلی خود دارید که با استفاده از این آدرس ها می توانید یک بروشور تبلیغاتی و یا یک کاتالوگ تبلیغاتی ایجاد بکنید و پست بکنید. اگر لیستی از مشتریان ندارید می توانید از مشتریان بالقوه ای که در این حوزه فعالیت می کنند آدرسی تهیه بکنید و برای این افراد تراکت تبلیغاتی خودتان را ارسال بکنید.

اکنون  موقع آن رسیده که شروع به ایجاد چاپ تراکت فوری کنید که توجه مخاطبین شما را به خود جلب کند. در اینجا ۱۰ پیشنهاد وجود دارد که شما می توانید با الهام بخشی از جدیدترین کمپین بازاریابی به نتیجه مطلوبی برسید.

از مشتریان خود برای اثربخشی بیشتر استفاده بکنید

از یکی از مشتریان وفادار خود عکس بگیرید و به آنها اجازه دهید گواهی رضایت خود را از کسب و کارتان به شما ارائه دهند. این رویکرد باعث ایجاد اعتماد می‌شود و به احتمال زیاد مورد توجه قرار می‌گیرد، زیرا مردم معمولاً دنبال آن هستند ببینید کسایی که از کسب و کار شما استفاده کرده اند به چه تجربه ای رسیدند.

اطلاعات خود را به روز نگه دارید

شرایط دسترسی به خودتان را آسان نگه دارید: نام کسب و کار، آدرس، شماره تلفن، شماره فکس، آدرس ایمیل، نشانی اینترنتی وب‌سایت، و نقشه و یا کروکی از محل خودتان ایجاد بکنید. ساعات کاری و زمانی که در محل کار هستید را در تراکت تبلیغاتی خود ذکر بکنید.

خدمات رایگانی را ارائه بدهید

چاپ تراکت تبلیغاتی خودتان را نیز به یک کوپن تبدیل بکنید. یک طراحی چشم نواز ایجاد کنید که باعث می شود بروشور شما به یک کوپن با ارزش به نظر برسد و ارزش آن را داشته باشد که با استفاده از آن به کسب و کار شما مراجعه بکنند. خدمات رایگان همیشه یک شرط مطمئن برای آوردن مشتری به کسب و کار شما می باشد.

از فناوری استفاده کنید

در طراحی تراکت خود از یک کد QR استفاده بکنید. شما می توانید با استفاده از این QR یکسری از اطلاعاتی که ممکن است درون تراکت خود نتوانید جاگذاری بکنید با استفاده از این فناوری در طراحی تراکت خود استفاده بکنید. مخاطبین شما کافی است با یک گوشی هوشمند حداقلی به تمامی اطلاعات که ممکن است درون تراکتتون جا نگیرد از این ظرفیت استفاده بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *